Pogotowie
Usługi
Inne
Aktualności
Rozbudowa CPR 2024-07-17 13:01
Rozbudowa Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego dobiega końca,
Nowe pomieszczenia dla zespołów ratownictwa medycznego będą służyć przez kolejne lata, Planowane oddanie do użytku w listopadzie br
Wyróżnienia dla pracowników CPR 2024-04-22 14:48

Uroczystość obchodów Światowego Dnia Zdrowia została celebrowana w dniu 18 kwietnia br. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie. Tegoroczne obchody Światowego Dnia Zdrowia upływały pod hasłem “Moje zdrowie – moje prawo”.


W uroczystości wzięli udział Michał Kopański - wicewojewoda śląski, Janina Żagan - wicestarosta cieszyński, Stanisław Kubicius - przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego, Anna Suchanek - przewodnicząca Komisji Zdrowia, oraz przedstawiciele cieszyńskich placówek służby zdrowia wraz z dyrekcją. Była to też okazja do przyznania wyróżnień zasłużonym w ochronie zdrowia.


W tym roku honorowe odznaki Ministra Zdrowia zostały przyznane również pracownikom Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego, które odebrali:

- Iwona Pilch

- Bogusław Cieślar

- Stanisław Małysz

odznaczonym gratulujemy !Światowy Dzień Zdrowia 2024-04-08 07:56

                              7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, ustanowiony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). W tym roku obchodzony jest pod hasłem „Moje zdrowie, moje prawo”, które ma przypominać, że każdy z nas ma prawo do wysokiej jakości usług zdrowotnych, ale także edukacji i informacji w kierunku profilaktyki. O tym jak istotna jest profilaktyka to już większość społeczeństwa zdaje sobie sprawę, ale problem jest w tym, że wciąż nie ma dostępu do odpowiedniej opieki medycznej. Niech zatem Światowy Dzień Zdrowia będzie przypomnieniem o ważności dbania o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Pamiętajmy, że zdrowie jest największym skarbem, który posiadamy, dlatego warto o nie dbać każdego dnia.

Światowy Dzień Zdrowia to także okazja by podziękować wszystkim medykom za Wasze poświęcenie, profesjonalizm i nieustającą troskę o nasze zdrowie. Niech Wasza praca będzie obdarzona sukcesami, a Wasza troska o pacjentów niech zawsze znajduje uznanie i wdzięczność społeczeństwa.


                                                                                                     Dyrekcja                                        

                                                                             Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego 


Wielkanoc 2024-03-27 12:36

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom ratownictwa medycznego, ich rodzinom oraz pacjentom, którym niesiecie pomoc. Niech te świąteczne dni będą czasem odpoczynku, spokoju i radości spędzonej w gronie najbliższych. Niech Wasze codzienne poświęcenie dla innych, nawet w trudnych chwilach, znajdzie uznanie i wdzięczność społeczności, której służycie. Życzymy  również bezpiecznych wyjazdów i skutecznej pracy, byście mogli być wsparciem dla tych, którzy tego potrzebują, nawet w te świąteczne dni. Niech radość zmartwychwstania Chrystusa napełni Wasze serca nadzieją i siłą w codziennej służbie drugiemu człowiekowi.Rozbudowa Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego 2024-03-27 11:31
Trwa rozbudowa siedziby Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego. Prace postępują zgodnie z harmonogramem, planowane zakończenie inwestycji  listopad 2024r.
stan obecny


stan obecny


stan obecny


stan obecnywizualizacja
PRACA ! 2023-10-30 14:52

Dzień Ratownictwa Medycznego 2023-10-19 07:55
Jak co roku 13 października obchodzimy swoje święto "Dzień Ratownictwa Medycznego". Zostało ono powołane Ustawą z dnia 8 września 2006 o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

Z tej okazji wszystkim pracownikom ratownictwa medycznego pragniemy z serca podziękować za ich ciężką pracę,codzienną troskę oraz trudną i odpowiedzialną służbę na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego.

Życzymy zdrowia, dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, szacunku i uznania społecznego na które tak bardzo zasługujecie.

                                                                                                   Dyrekcja                                                                              

                                                                           Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego


                                                                                                 

Obchody Święta Ratownictwa Medycznego 2023-10-11 13:41DYREKTOR

CIESZYŃSKIEGO POGOTOWIA RATUNKOWEGO

zaprasza na obchody

DNIA RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

POD PATRONATEM STAROSTY CIESZYŃSKIEGO

 

Program obchodów:

16  październik 2023 roku (poniedziałek)

    godz.   8:00  Kościół Parafialny Św. Marii Magdaleny w Cieszynie

·     Msza Święta w intencji pacjentów i pracowników Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego

 

    godz. 10:00   Rynek w Cieszynie

·      Prezentacja ambulansów i sprzętu ratownictwa medycznego Cieszyńskiego     Pogotowia   Ratunkowego oraz Uzemni Stredisko Zachranne Sluzby z Ostrawy

·      Szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone przez Ratowników Medycznych Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego

·      Pomiar ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy we krwiFacebook